Informacje

Blog.domainmaker.pl jest blogiem należącym do Domena.pl sp. z o.o. jednego z czołowych rejestratorów domen internetowych w Polsce.

Nasz blog skierowanych jest zarówno do naszych Partnerów uczestniczących w programie partnerskim DomainMaker jak i do wszystkich użytkowników internetu szukających informacji dotyczących świata domen i hostingu. Nasz blog odzwierciedla nasze poglądy aczkolwiek staramy się zachować subiektywność prezentowanych informacji czy opinii. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za ich wykorzystanie.

Zaznaczamy, że blog jest chroniony prawem autorskim co oznacza, że kopiowanie treści czy innych elementów jest zabronione bez uzyskania naszej zgody. Jednocześnie informujemy, że wyrażamy zgodę na dokonywanie przedruków całości lub części wpisów w materiałach o zbliżonej tematyce (nie wyłączając stron internetowych) bez zmian w oryginale tekstu. Chęć wykorzystania materiałów publikowanych na naszym blogu wymaga poinformowania nas o tym fakcie z min 24 godzinnym wyprzedzeniem na adres blog@domainmaker.pl. Zastrzegamy sobie jednak prawo do odmowy wykorzystania publikowanych przez nas materiałów.

Każdy cytowany fragment należy opatrzyć informacją:

źródło: blog.domainmaker.pl

Umieszczany link musi być aktywny i prowadzić bezpośrednio na stronę blog.domainmaker.pl